Догляд за пластиковими вікнами - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Догляд за пластиковими вікнами


Догляд за пластиковими вікнами
Описание:

Про зручність і простоту використання пластикових вікон вже було написано і сказано чимало. І дійсно, металопластикові вікна і виглядають сучасно і красиво, і тепло зберігають, і мити їх легко - всіх переваг і не перелічити. Але для того, щоб ці красиві і зручні вікна радували вас багато років і не доставляли зайвих турбот, слід запам'ятати й виконувати декілька простих порад.

Отже, одна з безперечних переваг пластикових вікон це їх герметичність. Але ця властивість має і зворотний бік медалі. Герметичні вікна захищають вас від вуличних шумів і являють собою надійну перепону для пилу. Але разом з тим, ці вікна практично не пропускають повітря і це особливо відчувається в панельних будинках. З цієї причини в приміщенні накопичується зайва волога, яка може осідати на внутрішній поверхні вікна. Такий конденсат, усередині склопакета (в морозну погоду) не просто псує зовнішній вигляд вікна, але і може вплинути на функціональність і термін служби вікна і його механізмів. Для того щоб регулювати вологість у приміщенні, слід регулярно провітрювати приміщення. Механізм пластикових вікон добре продуманий для різних способів провітрювання, в тому числі і так званого "зимового", коли відкритою для проходу повітря залишається лише вузька щілина.

Але лише цим догляд за сучасними вікнами обмежуватися не повинен. Певної уваги вимагають гумові ущільнювачі, які з часом можуть втратити свої первинні властивості. Тому хоча б два рази на рік (навесні та восени) слід проводити їх очищення, що дозволить зберегти еластичність і забезпечення герметичності. Для такої очистки рекомендується використовувати спеціальну м'яку вбираючу серветку. Крім того, можна протирати гумові ущільнювачі спеціальними водовідштовхувальними засобами.

Час від часу перевіряйте водовідвідні канали вікон на предмет забруднення. Ці канали служать для відводу вологи, яка накопичується всередині віконних рам. У цих каналах неминуче накопичується пил, бруд, пух. Крім того, туди люблять залітати мошки та інші комашки, які не дають волозі виходити назовні. Ці канали розміщуються в нижній частині рами із зовнішньої сторони.

Особливої уваги до себе вимагає фурнітура сучасного вікна. Фахівці радять змащувати фурнітуру пластикового вікна один-два рази на рік за допомогою спеціальних засобів. Причому це стосується не тільки рухомих частин, але і металевих поверхонь фурнітури. Це дозволяє значно продовжити термін служби пластикових вікон і забезпечити їх безшумне функціонування. Також слід контролювати елементи фурнітури на предмет забруднень і своєчасно очищати їх від пилу і забруднень. Тільки не використовуйте для цього миючі засоби з агресивними складовими (кислоти, спирти, луги), щоб не порушити антикорозійне покриття.

Але якщо все ж, незважаючи на ваші зусилля, вікна починають "вередувати", заїдають, скриплять, погано закриваються і відкриваються, обов'язково зверніться до кваліфікованого майстра. Адже тільки майстер зможе якісно замінити фурнітуру або виправити перекіс діагоналі вікна.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров110
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города
 
Доска частных бесплатных объявлений doskaua.com.ua
Общедоступная group · 1 295 участников
Присоединиться к группе
Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в ...
 

До нового года осталось:


Новости DoskaUA
 • 09.11.2018

  Конкурс! Размести пост на тему «Доска объявлений DoskaUA» и получи ПРИЗ!

 • 25.10.2018
  Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
 • 04.10.2017
  Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
 • 16.06.2017
  Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку