Сауна в будинку - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Сауна в будинку


Сауна в будинку
Описание:

З кожним днем все більшу популярність набувають так звані збірні сауни. Вони легко збираються, без проблем монтуються і в міру необхідності розбираються. Комплектуючі для їх монтажу виробляють німецькі, фінські та шведські фірми. У конструкції сауни передбачені: парна, мийна і допоміжне приміщення при наявності дров'яної печі. Однак нинішня промисловість пропонує конструкції для приватного сектору або навіть квартири. Вкрай необхідно - попередньо ознайомитися з методами будівництва та монтажу саун.

Найбільш популярним варіантом на сьогоднішній момент є «вбудована» сауна, головна перевага якої - готові стіни, які вимагають лише спеціального покриття. Правда він є і найбільш дорогим.

Основні норми будівництва, грунтуються на обмеженні рівня потужності електропечі, пропорційно допустимим навантаженням даної електромережі. І друге - система вентиляції в квартирі.

Ще одним важливим моментом є встановлення перфорованого сухотруба по всьому периметру стелі. Стандартна труба обладнана спеціальним краном і просвердленими дірочками. Прокладається така труба зверху і приєднується до водопроводу. Так що в разі пожежі необхідно буде тільки повернути кран.

При застосуванні електричної печі в сауні вона повинна бути виготовлена на заводі і відповідати всім стандартам безпеки. Не завадить і наявність автоматичного режиму відключення.

Обов'язковим також повинна стати наявність пожежних сповіщувачів. Цей пристрій кріпиться до стелі передпокою і служить для автоматичної передачі сигналу в службу диспетчерів при виникненні пожежі.

Розглянуті вище методи будівництва та монтажу саун - це лише початкова стадія. Існує також процес теплоізоляції самого приміщення, негорючі кабеля та спеціальні світильники. Все це вельми дорогі процедури, тому найбільш вірним рішенням буде доручення будівлі лазні або сауни в будинку професіоналам.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров81
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку