Види ламп - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Види ламп


Види ламп
Описание:

При виборі лампи, звертайте увагу не тільки на її дизайн, але і на головні технічні характеристики. Ми допоможемо вам розібратися в цьому питанні ...

Криптонові лампи. Їх потужність коливається від 40 до 100 Вт * год. Вони заповнені інертним газом (криптоном), наділені великою (в порівнянні із звичайними лампами розжарювання) світловіддачею.

Біспіральні лампи. Випускаються з різною потужністю. Складені зі складної вольфрамової нитки у формі дуги і наділені більш високою світловіддачею.

Лампи з матованою неблискучою поверхнею. Потік світла у подібних ламп на 30% менше, ніж у звичайних ламп. Вони цінуються за світло розсіяного типу, яке приємне для очей.

Лампи із дзеркальною поверхнею: сильно підвищують потік світла. Вони теж приємно розсіюють світло по всій квартирі.

Люмінесцентні лампи. Наділені потужністю від 8 Вт до 80 Вт * год. Значно економічніші за звичайні лампи розжарювання. При однаковій потужності дають в сім-вісім разів більший світловий потік. Крім того, термін експлуатації у них в десять-двадцять разів більший. Їх світло розсіяне і м'яке. Однак часом світло таких ламп відрізняється не дуже приємним мерехтінням.

Галогенні лампи. У 2 рази перевищують яскравість ламп розжарювання. Відрізняються різноманіттям форм і видів - підвісні, точкові, стінові, вбудовані в стіни і перегородки (або меблювання), поворотні, фіксовані. Типово, вони маленькі: їх дуже зручно ховати. Термін експлуатації в чотири рази перевищує термін експлуатації ламп розжарювання.

Освітлювальні прилади на світлодіодах. Характеризуються дуже невисоким споживанням енергії, дуже високою світловою віддачею, тривалим терміном експлуатації. У наш час, можна купити автономні освітлювальні прилади на світлодіодах, з сонячними батареями або акумуляторами. Вони вигідно відрізняються тим, що заряджаються весь день від денного світла. В автоматичному режимі вони включаться з настанням темряви.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров109
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города
 
Доска частных бесплатных объявлений doskaua.com.ua
Общедоступная group · 1 295 участников
Присоединиться к группе
Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в ...
 

До нового года осталось:


Новости DoskaUA
 • 09.11.2018

  Конкурс! Размести пост на тему «Доска объявлений DoskaUA» и получи ПРИЗ!

 • 25.10.2018
  Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
 • 04.10.2017
  Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
 • 16.06.2017
  Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку