Витяжка для кухні - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Витяжка для кухні


Витяжка для кухні
Описание:

У наш час сучасна витяжна система, встановлена на кухні, більше не є розкішшю, якою вона була всього кілька десятиліть тому.

Враховуючи велику кількість всіляких витяжок, присутніх на нашому ринку, навіть покупець з невеликими коштами здатний підібрати собі якісну й недорогу витяжку.

Найпоширенішими є витяжки замкнутого циклу. У витяжних парасольках даних систем попередньо встановлюються особливі фільтри, в які вставляються картриджі з активованого вугілля, що дозволяють надійним чином очищати повітря, що входить в систему від гару і запаху.

Вугільні картриджі, по мірі забруднення, міняються.
Наскільки часто?
Все залежить від ступеня забруднення. Чим частіше і довше буде готувати господиня на кухні, тим частіше їх доведеться міняти.

Але коли доводитися готувати найбільш часто або потрібно трохи знизити температуру на кухні від постійно запалених конфорок, то оптимальним вибором буде встановлення циркуляційної витяжки.

Для такої системи потрібно попереднє пробивання технологічного отвору в несучій стіні житлового будинку. Для цього використовується електричний перфоратор або спеціальний алмазний різак, що дозволяє не допустити появи дрібних тріщин на несучій бетонній панелі будинку.

Після того як технологічний отвір зроблено, майстри встановлюють витяжний зонт на спеціальних кронштейнах, і тільки потім приєднуються вивідні секції, які збираються послідовно. Важливо при цьому звертати увагу на стрілочки, які і будуть показувати правильний напрямок забрудненого повітря.

Для більш повного очищення навколишнього повітря, витяжку слід встановлювати таким чином, щоб вона могла повністю покривати газову або електричну плиту. Тільки в цьому випадку можна буде гарантувати максимальний ККД всієї системи.

Важливим чинником циркуляційної системи виявиться і потужність електродвигуна, яка може варіюватися в параметрах 30-50 куб/г. Якщо потужність двигуна виявиться вищою, то шум від електродвигуна може заважати оточуючим. Особливо у вечірній час, коли більша частина родини лягає спати.

Для отримання більшої зручності з роботою витяжки, широко використовуються різні системи, від вловлювання газів до датчиків присутності людини. У деяких моделях передбачена встановлення р/к дисплеїв, що дозволяють досягти ще більшого комфорту під час приготування їжі на кухні.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров97
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города
 
Доска частных бесплатных объявлений doskaua.com.ua
Общедоступная group · 1 295 участников
Присоединиться к группе
Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в ...
 

До нового года осталось:


Новости DoskaUA
 • 09.11.2018

  Конкурс! Размести пост на тему «Доска объявлений DoskaUA» и получи ПРИЗ!

 • 25.10.2018
  Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
 • 04.10.2017
  Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
 • 16.06.2017
  Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку